-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з моніторингу та вимірювання рівня забруднення повітря
Оголошено тендер
27 149.16
UAH
Номер:
e46f40e7603f476f9c7ddad1ee8d6160
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-11-25-014969-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ФІЛІЯ " УЗ ВАГОН-СЕРВІС" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45462724
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ФІЛІЯ " УЗ ВАГОН-СЕРВІС" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45462724
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
27 149.16 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з моніторингу та вимірювання рівня забруднення повітря
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення
Дата опублікування:
25.11.2025 14:28
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з моніторингу та вимірювання рівня забруднення повітря
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2025
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума27 149.16 UAH