-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2025-11-25-012388-a
Під місцем поставки слід розуміти: 1. с. Виннички, вул. Центральна, 6 2. с. Чишки, вул. Шевченка, 86 3. с. Звенигород, площа Звенигородська, 1441 4. с. Кротошин, вул. Княгині Ольги, 50 5. с. Миколаїв, вул. Дучимінської, 29 6. с. Пасіки-Зубрицькі, вул. Л. Українки, 70 7. с. Старе Село, вул. Львівська, 20
Торги не відбулися
255 789.00
UAH з ПДВ
Номер:
0c714c84e1a8499caa32ad7ecbbb9dca
Внутрішній номер закупівлі:
27261577
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-25-012388-a
Замовник:
Давидівська сільська рада Львівського району Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04372313
-
Адреса:
81151, Україна, Львівська область, Львівський район, с. Давидів, вул. Незалежності, буд. 1 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марина Олашин +380322277547 olashynm@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
255 789.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.11.2025 14:37 - 30.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
25.11.2025 14:37 - 03.12.2025 00:00
Аукціон:
з 03.12.2025 15:43
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴255 789.00 Природний газ