-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Природний газ
Оголошено тендер
255 789.00
UAH
Номер:
8bb6142f81d04721b5c708ac33c346f5
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-11-25-011531-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Давидівська сільська рада Львівського району Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04372313
-
Адреса:
81151, Україна, Львівська область, Львівський район, с. Давидів, вул. Незалежності, буд. 1 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Давидівська сільська рада Львівського району Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04372313
-
Адреса:
81151, Україна, Львівська область, Львівський район, с. Давидів, вул. Незалежності, буд. 1 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
255 789.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Природний газ
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
25.11.2025 13:03
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:0150 - Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад
Адміністративно-територіальна класифікаціяДавидів
Сума255 789.00 UAH