-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
-
Донорські кошти
Ноутбуки з урахуванням вимог Рамкової угоди «Ukraine Facility»
Тендер Prozorro UA-2025-11-25-012270-a
Завершена
232 050.00
UAH з ПДВ
Номер:
074f7d8ee0ea46acb8cf20ae684339c0
Внутрішній номер закупівлі:
27261466
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-25-012270-a
Замовник:
Агрономічненський ліцей Агрономічної сільської ради Вінницького району Вінницької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
21724179
-
Адреса:
23227, Україна, Вінницька область, село Агрономічне, вулиця Центральна 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Липкань Оксана Павлівна +380969225277 oklipkan31@gmail.com
Організація-донор:
ЄС (Ukraine Facility)
×
-
Ідентифікатор:
XM-DAC 55000
-
Адреса:
1048, Королівство Бельгія, Brussel, Брюссель, Rue de la Loi / Wetstraat, 175
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
232 050.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.11.2025 14:38 - 30.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
25.11.2025 14:38 - 03.12.2025 10:00
Аукціон:
з 04.12.2025 15:03
Період кваліфікації:
03.12.2025 10:00 - 03.12.2025 16:04
Період завантаження договору:
09.12.2025 00:00 - 19.12.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴232 050.00 Ноутбуки з урахуванням вимог Рамкової угоди «Ukraine Facility»