• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Ноутбуки з урахуванням вимог Рамкової угоди «Ukraine Facility»

Оголошено тендер

232 050.00 UAH
Номер: 3d2e4d785609494bb1861131184aad83
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-11-25-013258-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Агрономічненський ліцей Агрономічної сільської ради Вінницького району Вінницької області
Замовник: Агрономічненський ліцей Агрономічної сільської ради Вінницького району Вінницької області
Очікувана вартість: 232 050.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Ноутбуки з урахуванням вимог Рамкової угоди «Ukraine Facility»
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 25.11.2025 13:50

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Ноутбуки з урахуванням вимог Рамкової угоди «Ukraine Facility»
Код ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
Кількість 7 штука
Період постачання до 31.12.2025

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписСпівфінансування заходів, що реалізуються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа». Цей крок співфінансується Європейським Союзом - Ukraine Facility
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1183 - Співфінансування заходів, що реалізуються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа»
Адміністративно-територіальна класифікаціяАгрономічне
Сума11 602.50 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписВиконання заходів, спрямованих на реалізацію публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам. Цей крок фінансується Європейським Союзом - Ukraine Facility
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1184 - Виконання заходів, спрямованих на реалізацію публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяАгрономічне
Сума220 447.50 UAH