• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

код ДК 021:2015:30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне (папір для друку формату А4)

Завершена

245 300.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 453.00 UAH
Номер: 3bf057d043a349ffb8f55a2e4d884005
Внутрішній номер закупівлі: 2725515
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-11-08-002401-c   
Замовник: Головне територіальне управління юстиції у Луганській області
Контактна особа: Ірина Дашко +380645703152 tender@lugjust.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 245 300.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 2 453.00 UAH
Період уточнення: 08.11.2018 16:32 - 16.11.2018 17:00
Період прийому пропозицій: 08.11.2018 16:32 - 26.11.2018 17:00
Аукціон: 27.11.2018 11:41 - 27.11.2018 12:08
Період кваліфікації: 27.11.2018 12:08 - 28.11.2018 16:50
Період завантаження договору: 28.11.2018 15:58 - 18.12.2018 15:58

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Папір для друку формату А4
Код ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Кількість 2453 пачка
Період постачання до 20.12.2018
Місце постачання 93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Єгорова, 22 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "КОМПАНІЯ ОФІС-МАРКЕТ"

Оскарження: 27.11.2018 12:08 - 09.12.2018 00:00
Початкова пропозиція 208 406.88 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
208 406.88 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
28.11.2018 15:58
Документи 32
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРАЇНСЬКИЙ ПАПІР"

Оскарження: 28.11.2018 15:58 - 09.12.2018 00:00
Початкова пропозиція 225 626.94 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
225 626.94 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
28.11.2018 16:50
Документи 9
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДМД-СЕРВІС"
Початкова пропозиція 243 877.26 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
243 877.26 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 26
Скарги 0

Контракти

Номер: 560573df6657479f96b7c9eae4b83f2a
Ідентифікатор договору: UA-2018-11-08-002401-c-c1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРАЇНСЬКИЙ ПАПІР"
Номер договору: 1312/п
Сума договору: 225 626.94 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 13.12.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання: 13.12.2018 16:00
Статус:
Підписаний
pdf
Договір_30190000-7.pdf
p7s
sign.p7s