-
Відкриті торги
-
КЕП
код ДК 021:2015:30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне (папір для друку формату А4)
225 626.94
UAH з ПДВ
Номер:
560573df6657479f96b7c9eae4b83f2a
Ідентифікатор договору:
UA-2018-11-08-002401-c-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРАЇНСЬКИЙ ПАПІР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
25394112
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРАЇНСЬКИЙ ПАПІР" +380509266011 CORP@UKRPAPIR.COM.UA
-
Адреса:
04073, Україна, Київська обл., Київ, ВУЛ.КУРЕНІВСЬКА, будинок 2-Б
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Номер договору:
1312/п
Дата підписання:
13.12.2018 16:00
Період дії договору:
13.12.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору:
225 626.94 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 225 626.94 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Папір для друку формату А4
Кількість
2453 пачка
Період постачання
до 20.12.2018
Місце постачання
93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Єгорова, 22
На карті