-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Газове паливо, 09120000-6 Газове паливо
Тендер Prozorro UA-2025-11-25-002428-a
Торги не відбулися
221 684.00
UAH з ПДВ
Номер:
d65afe7ca5ba46a0b48f64ca769b19f9
Внутрішній номер закупівлі:
27251665
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-25-002428-a
Замовник:
Миколаївський обласний центр соціально-психологічної реабілітації
×
-
Код ЄДРПОУ:
34401140
-
Адреса:
56500, Україна, Миколаївська область, Вознесенський район, сільрада Бузька, Комплекс будівель та споруд, №2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ганна Лобанова +380953131971 mocrnm@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
221 684.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.11.2025 10:58 - 02.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
25.11.2025 10:58 - 05.12.2025 09:34
Аукціон:
з 08.12.2025 14:55
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴221 684.00 Газове паливо