-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Газове паливо, 09120000-6 Газове паливо
Оголошено тендер
221 684.00
UAH
Номер:
c6dea2bff41341db890ef8db2b9752eb
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-11-25-001905-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Миколаївський обласний центр соціально-психологічної реабілітації
×
-
Код ЄДРПОУ:
34401140
-
Адреса:
56500, Україна, Миколаївська область, Вознесенський район, сільрада Бузька, Комплекс будівель та споруд, №2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Миколаївський обласний центр соціально-психологічної реабілітації
×
-
Код ЄДРПОУ:
34401140
-
Адреса:
56500, Україна, Миколаївська область, Вознесенський район, сільрада Бузька, Комплекс будівель та споруд, №2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
221 684.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Газове паливо, 09120000-6 Газове паливо
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
25.11.2025 09:32
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Газове паливо
Кількість
13000 метр кубічний
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:3241 - Надання комплексу послуг особам/сім’ям у сфері соціального захисту та соціального забезпечення іншими надавачами соціальних послуг
Адміністративно-територіальна класифікаціяБузьке
Сума221 684.00 UAH