-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Лабораторні меблі
Тендер Prozorro UA-2025-11-25-001574-a
Торги не відбулися
5 050 327.18
UAH з ПДВ
Номер:
56a07aef2e9749ef84af64ee41b433d6
Внутрішній номер закупівлі:
27250796
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-25-001574-a
Замовник:
КНП "Київська міська дитяча клінічна лікарня №1"
×
-
Код ЄДРПОУ:
04350694
-
Адреса:
04209, Україна, Київська область, Київ, вул. Богатирська, буд 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гондарук Леся Сергіївна 380442013256 fin_kmdkl@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
39180000-7 Лабораторні мебліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
5 050 327.18 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.11.2025 09:41 - 30.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
25.11.2025 09:41 - 03.12.2025 12:00
Аукціон:
з 04.12.2025 11:33
Період кваліфікації:
03.12.2025 12:00 - 10.12.2025 20:59
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴5 050 327.18 Лабораторні меблі