• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Лабораторні меблі

Оголошено тендер

5 050 327.18 UAH
Номер: f70b5ac0d0a04fefad132cec9fe5a66a
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-11-24-020941-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КНП "Київська міська дитяча клінічна лікарня №1"
Замовник: КНП "Київська міська дитяча клінічна лікарня №1"
Очікувана вартість: 5 050 327.18 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Лабораторні меблі
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 39180000-7 Лабораторні меблі
Дата опублікування: 24.11.2025 16:48

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:2308000 - Національна служба здоров’я України
Сума5 050 327.18 UAH