-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Проектор (код ДК 021:2015: 38650000-6: Фотографічне обладнання)
Тендер Prozorro UA-2025-11-24-016579-a
Завершена
53 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
462c152db91949b4a41cba6166123151
Внутрішній номер закупівлі:
27246250
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-24-016579-a
Замовник:
Управління освіти Васильківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
05408349
-
Адреса:
08600, Україна, Київська область, Васильків, вул. Покровська, 15/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тимченко Інна Миколаївна 380457121402 tendervuo@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
38650000-6 Фотографічне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
53 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.11.2025 16:37 - 29.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
24.11.2025 16:37 - 02.12.2025 09:00
Аукціон:
з 03.12.2025 14:09
Період кваліфікації:
02.12.2025 09:00 - 05.12.2025 12:00
Період завантаження договору:
11.12.2025 00:00 - 21.12.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴53 000.00 Проектор