-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Проектор (код ДК 021:2015: 38650000-6: Фотографічне обладнання)
Оголошено тендер
53 000.00
UAH
Номер:
a03903084a444f83a59f95e6f2315e1d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-11-24-020361-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління освіти Васильківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
05408349
-
Адреса:
08600, Україна, Київська область, Васильків, вул. Покровська, 15/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Управління освіти Васильківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
05408349
-
Адреса:
08600, Україна, Київська область, Васильків, вул. Покровська, 15/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
53 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Проектор
(код ДК 021:2015: 38650000-6: Фотографічне обладнання)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
38650000-6 Фотографічне обладнання
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
24.11.2025 16:31
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1275 - Співфінансування заходів, що реалізуються за рахунок освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам (за спеціальним фондом державного бюджету), на створення сучасного освітнього простору
Адміністративно-територіальна класифікаціяВасильків
Сума53 000.00 UAH