• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

33160000-9 «Устаткування для операційних блоків» Ендоскопічна відеосистема – 1 комплект (код НК 024:2023: 35958- Ендоскоп-відеокамера, код НК 031:2024: Z12020405 - Хірургічні камери) Мікроскоп операційний – 1 комплект (код НК 024:2023: 35191- Мікроскоп хірургічний загального призначення код НК 031:2024: Z12011101 - Операційні мікроскопи)

Закупівля відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року № 1178 (зі змінами). Тендерна пропозиція та усі документи, що мають відношення до неї, складаються українською мовою

Завершена

655 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 3c2ed62b35aa4607bbabff4416d0c32a
Внутрішній номер закупівлі: 27240253
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-11-24-010621-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ № 18" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
Контактна особа: Гермашева Наталія Олександрівна 380442932407 zakupivli18@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 655 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 24.11.2025 14:22 - 29.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 24.11.2025 14:22 - 02.12.2025 00:00
Аукціон: з 02.12.2025 11:20
Період кваліфікації: 02.12.2025 00:00 - 08.12.2025 15:52
Період завантаження договору: 14.12.2025 00:00 - 24.12.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴655 000.00 33160000-9 «Устаткування для операційних блоків» Ендоскопічна відеосистема – 1 комплект (код НК 024:2023: 35958- Ендоскоп-відеокамера, код НК 031:2024: Z12020405 - Хірургічні камери) Мікроскоп операційний – 1 комплект (код НК 024:2023: 35191- Мікроскоп хірургічний загального призначення код НК 031:2024: Z12011101 - Операційні мікроскопи)