-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
33160000-9 «Устаткування для операційних блоків» Ендоскопічна відеосистема – 1 комплект (код НК 024:2023: 35958- Ендоскоп-відеокамера, код НК 031:2024: Z12020405 - Хірургічні камери) Мікроскоп операційний – 1 комплект (код НК 024:2023: 35191- Мікроскоп хірургічний загального призначення код НК 031:2024: Z12011101 - Операційні мікроскопи)
Оголошено тендер
655 000.00
UAH
Номер:
df2149e0d252474794089f0b4b810cb1
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-11-24-004575-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ № 18" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
01993776
-
Адреса:
01054, Україна, Київська область, Київ, бульвар Тараса Шевченка, будинок 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ № 18" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
01993776
-
Адреса:
01054, Україна, Київська область, Київ, бульвар Тараса Шевченка, будинок 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
655 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
33160000-9 «Устаткування для операційних блоків»
Ендоскопічна відеосистема – 1 комплект (код НК 024:2023: 35958- Ендоскоп-відеокамера, код НК 031:2024: Z12020405 - Хірургічні камери)
Мікроскоп операційний – 1 комплект (код НК 024:2023: 35191- Мікроскоп хірургічний загального призначення код НК 031:2024: Z12011101 - Операційні мікроскопи)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоків
Дата опублікування:
24.11.2025 10:42
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Ендоскопічна відеосистема
×
-
НК 024:2023:
35958 Ендоскоп-відеокамера
Кількість
1 комплект
Період постачання
(не задано)
Мікроскоп операційний
×
-
НК 024:2023:
35191 Мікроскоп хірургічний загального призначення
Кількість
1 комплект
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписКошти від господарської діяльності підприємства
Сума655 000.00 UAH