• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту оргтехніки

Завершена

24 200.00 UAH з ПДВ
Номер: d15ba3332ffb47bcb536144faed5ff71
Внутрішній номер закупівлі: 27226818
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-11-21-016470-a   
Замовник: ПІВНІЧНО-СХІДНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
Контактна особа: Аліна КАШИРА +380994780403 kashira.agz@gmail.com https://khrk.dasu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 24 200.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 21.11.2025 20:56 - 28.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 21.11.2025 20:56 - 01.12.2025 09:00
Аукціон: 02.12.2025 14:35 - 02.12.2025 14:58
Період кваліфікації: 02.12.2025 14:58 - 04.12.2025 09:54
Період завантаження договору: 10.12.2025 00:00 - 20.12.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴24 200.00 Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту оргтехніки