-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту оргтехніки
Оголошено тендер
24 200.00
UAH
Номер:
5194076ef8a04ef49dd634b8c2ef65af
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-11-21-019709-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ПІВНІЧНО-СХІДНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40478572
-
Адреса:
61022, Україна, Харківська область, м. Харків, майдан Свободи, будинок 5, Держпром, 4 під'їзд,10 поверх
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ПІВНІЧНО-СХІДНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40478572
-
Адреса:
61022, Україна, Харківська область, м. Харків, майдан Свободи, будинок 5, Держпром, 4 під'їзд,10 поверх
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
24 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту оргтехніки
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
21.11.2025 20:42
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту оргтехніки
Кількість
28 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:3505010 - Керівництво та управління у сфері фінансового контролю
Сума24 200.00 UAH