• Відкриті торги з особливостями
  • Мультилотова
  • КЕП

ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо (пелети) Лот 1 - ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо (пелети) Лот 2 - ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо (пелети) Лот 3 - ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо (пелети)

Найменування замовника: Головне управління Національної поліції в Житомирській області. Код згідно з ЄДРПОУ замовника: 40108625. Категорія замовника: Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, зазначені у п. 1 ч. 1 ст. 2 Закону України "Про публічні закупівлі". Назва предмета закупівлі: ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо (пелети) Лот 1 - ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо (пелети) Лот 2 - ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо (пелети) Лот 3 - ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо (пелети) Розмір бюджетного призначення та/або очікувана вартість предмета закупівлі: 1748448.00 грн. Код економічної класифікації видатків бюджету: 2275. Вид закупівлі: відкриті торги з особливостями. Орієнтовний початок проведення: листопад 2025 року

Торги не відбулися

1 748 448.00 UAH з ПДВ
Номер: 6121bcb7bcfa42a49cf2efd7c82d7acf
Внутрішній номер закупівлі: 27225549
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-11-21-015210-a   
Замовник: Головне управління Національної поліції в Житомирській області
Контактна особа: Людмила Новрузова +380686757506 l.levkovskaya@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 748 448.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 21.11.2025 16:47 - 26.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 21.11.2025 16:47 - 29.11.2025 00:00
Аукціон: з 01.12.2025 13:55

Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)

  • Лот №1 ₴558 532.00 ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо (пелети)
  • Лот №2 ₴594 958.00 ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо (пелети)
  • Лот №3 ₴594 958.00 ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо (пелети)