• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо (пелети) Лот 1 - ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо (пелети) Лот 2 - ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо (пелети) Лот 3 - ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо (пелети)

Оголошено тендер

1 748 448.00 UAH
Номер: 462053d30efc4f35af5e52ccf2085068
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-11-21-018328-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Головне управління Національної поліції в Житомирській області
Замовник: Головне управління Національної поліції в Житомирській області
Очікувана вартість: 1 748 448.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо (пелети) Лот 1 - ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо (пелети) Лот 2 - ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо (пелети) Лот 3 - ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо (пелети)
Примітки: 1. Місцезнаходження замовника: Україна, Житомирська область, м.Житомир, 10008, вул. Бульвар Старий, буд. 5/37. 2. Категорія замовника: правоохоронні органи держави. 3. Вид закупівлі: Відкриті торги з особливостями . 4. Кошти загального фонду державного бюджету.
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ: 2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування: 21.11.2025 16:37

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо (пелети)
Код ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
Кількість 46 тонна
Період постачання (не задано)
ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо (пелети)
Код ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
Кількість 49 тонна
Період постачання (не задано)
ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо (пелети)
Код ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
Кількість 49 тонна
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:1007000 - Національна поліція України
Сума1 748 448.00 UAH