-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Кейтерингові послуги для організації харчування учнів початкових класів
Тендер Prozorro UA-2025-11-21-007306-a
Торги не відбулися
64 200.00
UAH без ПДВ
Номер:
2245210390a142db8e27b306326137d8
Внутрішній номер закупівлі:
27217661
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-21-007306-a
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ КОСТОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44084357
-
Адреса:
35000, Україна, Рівненська область, місто Костопіль, вул.Незалежності, будинок 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Костюк +380966540178 buhosvitakostotg@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
64 200.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
21.11.2025 12:24 - 26.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
21.11.2025 12:24 - 29.11.2025 00:00
Аукціон:
з 01.12.2025 12:17
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴64 200.00 Кейтерингові послуги для організації харчування учнів початкових класів