• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Кейтерингові послуги для організації харчування учнів початкових класів

Оголошено тендер

64 200.00 UAH
Номер: dc024338539f4abf9971012e6f408ab2
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-11-21-008934-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ КОСТОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ КОСТОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 64 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Кейтерингові послуги для організації харчування учнів початкових класів
Примітки: Україна Рівненська область місто Костопіль 35000 вул.Незалежності, будинок 7
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послуги
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 21.11.2025 12:10

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Кейтерингові послуги для організації харчування учнів початкових класів
Код ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послуги
Кількість 1 послуга
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяКостопільська
Сума19 260.00 UAH
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:2211360 - Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення харчуванням учнів закладів загальної середньої освіти
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума44 940.00 UAH