-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Стенд пожежний з щитом закритого типу у комплекті
Тендер Prozorro UA-2025-11-21-004362-a
Торги не відбулися
13 412.00
UAH з ПДВ
Номер:
2f5e74681aee450b9fcfff4cf9822f89
Внутрішній номер закупівлі:
27214744
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-21-004362-a
Замовник:
Державна податкова служба України
×
-
Код ЄДРПОУ:
43005393
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, Київ, Площа Львівська, 8
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Буланий Павло Петрович +380445902741 zakupivli-DPS@tax.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
13 412.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
21.11.2025 11:06 - 28.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
21.11.2025 11:06 - 01.12.2025 00:00
Аукціон:
з 01.12.2025 14:36
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴13 412.00 Стенд пожежний з щитом закритого типу у комплекті