-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Стенд пожежний з щитом закритого типу у комплекті
Оголошено тендер
13 412.00
UAH
Номер:
5b026bf0ac9e4a72b83acaef908810cc
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-11-21-004653-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Державна податкова служба України
×
-
Код ЄДРПОУ:
43005393
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, Київ, Площа Львівська, 8
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Державна податкова служба України
×
-
Код ЄДРПОУ:
43005393
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, Київ, Площа Львівська, 8
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
13 412.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Стенд пожежний з щитом закритого типу у комплекті
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
21.11.2025 10:38
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Стенд пожежний з щитом закритого типу у комплекті
Кількість
2 штука
Період постачання
до 16.12.2025
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:3507010 - Керівництво та управління у сфері податкової політики
Сума13 412.00 UAH