-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Ноутбуки з урахуванням вимог Рамкової угоди «Ukraine Facility»
Тендер Prozorro UA-2025-11-20-017309-a
Торги відмінено
232 050.00
UAH з ПДВ
Номер:
d12116bee3fb4f78baf998db3cfbd2ab
Внутрішній номер закупівлі:
27209031
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-20-017309-a
Замовник:
Агрономічненський ліцей Агрономічної сільської ради Вінницького району Вінницької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
21724179
-
Адреса:
23227, Україна, Вінницька область, село Агрономічне, вулиця Центральна 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Липкань Оксана Павлівна +380969225277 oklipkan31@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
232 050.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
20.11.2025 17:40 - 25.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
20.11.2025 17:40 - 28.11.2025 09:00
Аукціон:
з 01.12.2025 11:46
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
1b75f68818094776a960aae55490b93b
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель, а саме: не вказано донора фінансування закупівлі -Ukraine Facility.
Період оскарження:
25.11.2025 13:22 - 06.12.2025 00:00
Дата опублікування:
25.11.2025 13:22
Дата виконання:
06.12.2025 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴232 050.00 Ноутбуки з урахуванням вимог Рамкової угоди «Ukraine Facility»