-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ноутбуки з урахуванням вимог Рамкової угоди «Ukraine Facility»
Оголошено тендер
232 050.00
UAH
Номер:
d7f585129f9c4ec5ad50d08b8d02f9ee
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-11-20-020460-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Агрономічненський ліцей Агрономічної сільської ради Вінницького району Вінницької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
21724179
-
Адреса:
23227, Україна, Вінницька область, село Агрономічне, вулиця Центральна 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Агрономічненський ліцей Агрономічної сільської ради Вінницького району Вінницької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
21724179
-
Адреса:
23227, Україна, Вінницька область, село Агрономічне, вулиця Центральна 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
232 050.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Ноутбуки з урахуванням вимог Рамкової угоди «Ukraine Facility»
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
20.11.2025 16:59
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Ноутбуки з урахуванням вимог Рамкової угоди «Ukraine Facility»
Кількість
7 штука
Період постачання
до 31.12.2025
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписСпівфінансування заходів, що реалізуються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа». Цей крок співфінансується Європейським Союзом - Ukraine Facility
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1183 - Співфінансування заходів, що реалізуються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа»
Адміністративно-територіальна класифікаціяАгрономічне
Сума11 602.50 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписВиконання заходів, спрямованих на реалізацію публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам. Цей крок фінансується Європейським Союзом - Ukraine Facility
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1184 - Виконання заходів, спрямованих на реалізацію публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяАгрономічне
Сума220 447.50 UAH