• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з розміщення інформаційної друкованої продукції

Торги не відбулися

143 200.00 UAH з ПДВ
Номер: 83862b6525a7410b834f21420d466282
Внутрішній номер закупівлі: 27208140
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-11-20-016420-a   
Замовник: Виконавчий комітет Сумської міської ради
Контактна особа: Трепалін Роман Олександрович +380542700149 trepalin_r@smr.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 79340000-9 Рекламні та маркетингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 143 200.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 20.11.2025 16:50 - 25.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 20.11.2025 16:50 - 28.11.2025 16:50
Аукціон: з 01.12.2025 11:46

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴143 200.00 Послуги з розміщення інформаційної друкованої продукції