• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з розміщення інформаційної друкованої продукції

Оголошено тендер

143 200.00 UAH
Номер: 4ebf302d93804360ad97e1809c0d16cc
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-11-20-019292-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Виконавчий комітет Сумської міської ради
Замовник: Виконавчий комітет Сумської міської ради
Очікувана вартість: 143 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з розміщення інформаційної друкованої продукції
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 79340000-9 Рекламні та маркетингові послуги
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 20.11.2025 16:23

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:0180 - Інша діяльність у сфері державного управління
Адміністративно-територіальна класифікаціяСуми
Сума143 200.00 UAH