-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
33160000-9 Устаткування для операційних блоків (Електрохірургічний апарат 300 ВТ у комплекті з інструментарієм)
Тендер Prozorro UA-2025-11-20-016125-a
Закупівля відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року № 1178 (зі змінами). Тендерна пропозиція та усі документи, що мають відношення до неї, складаються українською мовою
Завершена
444 500.00
UAH з ПДВ
Номер:
dd44ee56a6124ea295d9037b7e5a47bd
Внутрішній номер закупівлі:
27207844
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-20-016125-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ № 18" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
01993776
-
Адреса:
01030, Україна, Київська область, Київ, бульвар Тараса Шевченка, будинок 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гермашева Наталія Олександрівна 380442932407 zakupivli18@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоківАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
444 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
20.11.2025 16:39 - 25.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
20.11.2025 16:39 - 28.11.2025 00:00
Аукціон:
з 28.11.2025 15:42
Період кваліфікації:
28.11.2025 00:00 - 02.12.2025 16:53
Період завантаження договору:
08.12.2025 00:00 - 18.12.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴444 500.00 33160000-9 Устаткування для операційних блоків (Електрохірургічний апарат 300 ВТ у комплекті з інструментарієм)