• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

33160000-9 Устаткування для операційних блоків (Електрохірургічний апарат 300 ВТ у комплекті з інструментарієм)

Оголошено тендер

444 500.00 UAH
Номер: 650ebb137ce8409e8fd9ae2228eaa6b8
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-11-20-016733-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ № 18" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ № 18" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
Очікувана вартість: 444 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: 33160000-9 Устаткування для операційних блоків (Електрохірургічний апарат 300 ВТ у комплекті з інструментарієм)
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоків
НК 024:2023: 44776 Електрохірургічна система
Дата опублікування: 20.11.2025 15:26

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Електрохірургічний апарат 300 ВТ у комплекті з інструментарієм
Код ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоків
Кількість 1 комплект
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписКошти від господарської діяльності підприємства
Сума444 500.00 UAH