-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Продукція тваринництва та супутня продукція код ДК- 021:2015 –03140000-4 (мед).
Тендер Prozorro UA-2025-11-20-013626-a
Торги не відбулися
251 034.00
UAH з ПДВ
Номер:
c3887703d30c40efb8a884711a7cea8e
Внутрішній номер закупівлі:
27205360
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-20-013626-a
Замовник:
Київський спортивний ліцей
×
-
Код ЄДРПОУ:
23516367
-
Адреса:
03126, Україна, м. Київ, бульвар Гавела Вацлава, будинок 46
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мирошниченко Катерина Леонідівна 380937698163,380444080030 ezakupivli@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
251 034.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
20.11.2025 15:28 - 25.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
20.11.2025 15:28 - 28.11.2025 00:00
Аукціон:
з 28.11.2025 13:01
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴251 034.00 Продукція тваринництва та супутня продукція код ДК- 021:2015 –03140000-4 (мед).