• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Продукція тваринництва та супутня продукція код ДК- 021:2015 –03140000-4 (мед).

Оголошено тендер

251 034.00 UAH
Номер: 45f03251eb10486ea11755d55c45b9e2
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-11-20-016543-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Київський спортивний ліцей
Замовник: Київський спортивний ліцей
Очікувана вартість: 251 034.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Продукція тваринництва та супутня продукція код ДК- 021:2015 –03140000-4 (мед).
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукція
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 20.11.2025 15:23

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Мед в стіках
Код ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукція
Кількість 200 кілограм
Період постачання (не задано)
Мед різнотрав'я
Код ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукція
Кількість 400 кілограм
Період постачання (не задано)
Мед гречаний
Код ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукція
Кількість 100 кілограм
Період постачання (не задано)
Мед липовий
Код ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукція
Кількість 100 кілограм
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1023 - Надання загальної середньої освіти спеціалізованими закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяСолом’янський
Сума251 034.00 UAH