-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Засоби радіоелектронного захисту ДК 021:2015 35730000-0 «Електронні бойові комплекси та засоби радіоелектронного захисту»
Тендер Prozorro UA-2025-11-20-012382-a
Завершена
3 029 399.91
UAH без ПДВ
Номер:
63a1e7f874c24ed4950d9a39436e6428
Внутрішній номер закупівлі:
27204118
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-20-012382-a
Замовник:
Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38631015
-
Адреса:
61013, Україна, Харківська область, Харків, вул. Шевченка, 8
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Ірина Балєва +380577393276 i.balieva@dsns.gov.ua http://kh.dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
35730000-0 Електронні бойові комплекси та засоби радіоелектронного захистуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
3 029 399.91 UAH без ПДВ
Період уточнення:
20.11.2025 14:57 - 25.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
20.11.2025 14:57 - 28.11.2025 09:00
Аукціон:
01.12.2025 11:16 - 01.12.2025 11:39
Період кваліфікації:
01.12.2025 11:39 - 03.12.2025 15:42
Період завантаження договору:
09.12.2025 00:00 - 19.12.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 029 399.91 Засоби радіоелектронного захисту ДК 021:2015 35730000-0 «Електронні бойові комплекси та засоби радіоелектронного захисту»