-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Засоби радіоелектронного захисту ДК 021:2015 35730000-0 «Електронні бойові комплекси та засоби радіоелектронного захисту»
Оголошено тендер
3 029 399.91
UAH
Номер:
55466dd1ff31431a840580a09dcb856d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-11-20-014528-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38631015
-
Адреса:
61013, Україна, Харківська область, Харків, вул. Шевченка, 8
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38631015
-
Адреса:
61013, Україна, Харківська область, Харків, вул. Шевченка, 8
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
3 029 399.91 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Засоби радіоелектронного захисту ДК 021:2015 35730000-0 «Електронні бойові комплекси та засоби радіоелектронного захисту»
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
35730000-0 Електронні бойові комплекси та засоби радіоелектронного захисту
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
20.11.2025 14:41
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума3 029 399.91 UAH