-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
код за ДК 021:2015 - 091 Паливо: 09134200-9 Дизельне паливо Дизельне пальне
Тендер Prozorro UA-2025-11-20-003608-a
код за ДК 021:2015 - 091 Паливо: 09134200-9 Дизельне паливо Дизельне пальне
Торги не відбулися
353 812.67
UAH з ПДВ
Номер:
0e6b35d34d4547119819c7602bf6e6ea
Внутрішній номер закупівлі:
27195361
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-20-003608-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ВОЛИНСЬКЕ ОБЛАСНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ’ЄДНАНННЯ ЗАХИСТУ МАТЕРИНСТВА І ДИТИНСТВА» ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42078561
-
Адреса:
43008, Україна, Волинська область, Луцьк, ВУЛИЦЯ ЗАГОРОДНЯ, будинок 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Бірук Олександр Миколайович 380506784410 zakupivli29@gmail.com http://happyhouse.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
353 812.67 UAH з ПДВ
Період уточнення:
20.11.2025 10:41 - 25.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
20.11.2025 10:41 - 28.11.2025 11:00
Аукціон:
з 01.12.2025 12:07
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴353 812.67 код за ДК 021:2015 - 091 Паливо: 09134200-9 Дизельне паливо Дизельне пальне