-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код за ДК 021:2015 - 091 Паливо: 09134200-9 Дизельне паливо Дизельне пальне
Оголошено тендер
353 812.67
UAH
Номер:
3c63146d39c649ff8f1b48956a19bff5
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-11-20-002242-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ВОЛИНСЬКЕ ОБЛАСНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ’ЄДНАНННЯ ЗАХИСТУ МАТЕРИНСТВА І ДИТИНСТВА» ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42078561
-
Адреса:
43008, Україна, Волинська область, Луцьк, ВУЛИЦЯ ЗАГОРОДНЯ, будинок 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ВОЛИНСЬКЕ ОБЛАСНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ’ЄДНАНННЯ ЗАХИСТУ МАТЕРИНСТВА І ДИТИНСТВА» ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42078561
-
Адреса:
43008, Україна, Волинська область, Луцьк, ВУЛИЦЯ ЗАГОРОДНЯ, будинок 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
353 812.67 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
код за ДК 021:2015 - 091 Паливо: 09134200-9 Дизельне паливо
Дизельне пальне
Примітки:
код за ДК 021:2015 - 091 Паливо: 09134200-9 Дизельне паливо
Дизельне пальне
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
20.11.2025 09:42
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
для потреб підприємства
-
Дата публікації:
20.11.2025 09:42
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Дизельне паливо
Кількість
7000 літр
Період постачання
до 31.12.2025
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписКошти, отримані від укладених угод з НСЗУ
Сума353 812.67 UAH