-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
звукове обладнання в рамках реалізації проекту «Поєднання нанотехнологій і біотехнологій заради бізнесу та розвитку (NanoBioTech Nexus)», код ДК 021:2015 (CPV) : 32340000-8 Мікрофони та гучномовці
Тендер Prozorro UA-2025-11-19-016477-a
Торги не відбулися
39 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
9868179eda744d87a381790cb96cc053
Внутрішній номер закупівлі:
27190168
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-19-016477-a
Замовник:
КАРПАТСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ВАСИЛЯ СТЕФАНИКА
×
-
Код ЄДРПОУ:
02125266
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, ВУЛИЦЯ ШЕВЧЕНКА, будинок 57
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гнідан Юлія Ігорівна 380342596056 tender@pnu.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
32340000-8 Мікрофони та гучномовціАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
39 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
19.11.2025 17:29 - 24.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
19.11.2025 17:29 - 27.11.2025 00:00
Аукціон:
з 27.11.2025 12:47
Період кваліфікації:
27.11.2025 00:00 - 03.12.2025 18:32
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴39 000.00 звукове обладнання в рамках реалізації проекту «Поєднання нанотехнологій і біотехнологій заради бізнесу та розвитку (NanoBioTech Nexus)», код ДК 021:2015 (CPV) : 32340000-8 Мікрофони та гучномовці