-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
звукове обладнання в рамках реалізації проекту «Поєднання нанотехнологій і біотехнологій заради бізнесу та розвитку (NanoBioTech Nexus)», код ДК 021:2015 (CPV) : 32340000-8 Мікрофони та гучномовці
Оголошено тендер
39 000.00
UAH
Номер:
d2577da8f95a4230a1c775dcf5c84a0f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-11-19-020180-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КАРПАТСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ВАСИЛЯ СТЕФАНИКА
×
-
Код ЄДРПОУ:
02125266
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, ВУЛИЦЯ ШЕВЧЕНКА, будинок 57
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КАРПАТСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ВАСИЛЯ СТЕФАНИКА
×
-
Код ЄДРПОУ:
02125266
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, ВУЛИЦЯ ШЕВЧЕНКА, будинок 57
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
39 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
звукове обладнання в рамках реалізації проекту «Поєднання нанотехнологій і біотехнологій заради бізнесу та розвитку (NanoBioTech Nexus)», код ДК 021:2015 (CPV) : 32340000-8 Мікрофони та гучномовці
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
32340000-8 Мікрофони та гучномовці
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
19.11.2025 17:15
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:2201390 - Підтримка пріоритетних напрямів наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок, наукова і науково-технічна діяльність закладів вищої освіти та наукових установ
Сума39 000.00 UAH