-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Стропи
Тендер Prozorro UA-2025-11-19-008112-a
Вироби різні з канату, мотузки, шпагату та сітки за кодом CPV за ДК 021:2015 39540000-9 (Стропи)
Завершена
159 999.50
UAH без ПДВ
Номер:
0c942a74bea040ac8db471e342018dbe
Внутрішній номер закупівлі:
27181800
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-19-008112-a
Замовник:
Державне підприємство «РЕНІЙСЬКИЙ МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ ПОРТ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
01125809
-
Адреса:
68800, Україна, Одеська область, Рені, вулиця Дунайська, будинок 188
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Лунгу Тетяна Георгіївна 380671783024 spz2@dp.portreni.com.ua http://www.portreni.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
39540000-9 Вироби різні з канату, мотузки, шпагату та сіткиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
159 999.50 UAH без ПДВ
Період уточнення:
19.11.2025 12:59 - 27.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
19.11.2025 12:59 - 30.11.2025 16:00
Аукціон:
01.12.2025 11:14 - 01.12.2025 11:43
Період кваліфікації:
01.12.2025 11:43 - 01.12.2025 12:24
Період завантаження договору:
07.12.2025 00:00 - 17.12.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴159 999.50 Стропи