• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Стропи

Оголошено тендер

191 999.40 UAH
Номер: 6e153e7f06604b8aab765f49f1db70d6
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-11-19-009754-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Державне підприємство «РЕНІЙСЬКИЙ МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ ПОРТ»
Замовник: Державне підприємство «РЕНІЙСЬКИЙ МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ ПОРТ»
Очікувана вартість: 191 999.40 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Стропи
Примітки: Закупівля з урахуванням Постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 №1178
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 39540000-9 Вироби різні з канату, мотузки, шпагату та сітки
Дата опублікування: 19.11.2025 12:48

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума159 999.50 UAH