-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2025-11-19-006628-a
Торги не відбулися
1 350 565.92
UAH з ПДВ
Номер:
1702b65cf1a341919dd37717a38c0faf
Внутрішній номер закупівлі:
27180266
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-19-006628-a
Замовник:
СТАВЧАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04417547
-
Адреса:
59316, Україна, Чернівецька область, Чернівецький р-н., с.Ставчани, вул.Головна, будинок 52
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Алла Федик +380997267639 olena_uek@meta.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 350 565.92 UAH з ПДВ
Період уточнення:
19.11.2025 12:19 - 24.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
19.11.2025 12:19 - 27.11.2025 21:00
Аукціон:
з 28.11.2025 15:37
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 350 565.92 Природний газ