-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Природний газ
Оголошено тендер
1 350 565.92
UAH
Номер:
0ddaf48e5ad142b5899dd963847c3a5f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-11-19-007962-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
СТАВЧАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04417547
-
Адреса:
59316, Україна, Чернівецька область, Чернівецький р-н., с.Ставчани, вул.Головна, будинок 52
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
СТАВЧАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04417547
-
Адреса:
59316, Україна, Чернівецька область, Чернівецький р-н., с.Ставчани, вул.Головна, будинок 52
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 350 565.92 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Природний газ
Примітки:
59316, Чернівецька область, Чернівецький район, с. Ставчани, вул. Головна, 52. Категорія Замовника: органи державної влади та органи місцевого самоврядування, зазначені у п.1 ч.1 ст.2 Закону
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
19.11.2025 11:58
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Природний газ
Кількість
79200 метр кубічний
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяСтавчанська
Сума867 977.34 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1010 - Надання дошкільної освіти
Адміністративно-територіальна класифікаціяСтавчанська
Сума375 157.20 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:0150 - Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад
Адміністративно-територіальна класифікаціяСтавчанська
Сума107 431.38 UAH