-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з друку та доставки рахунків за спожиту електричну енергію побутовим споживачам ПрАТ "Харківенергозбут"
Тендер Prozorro UA-2025-11-19-004615-a
Мова - українська
Завершена
14 000 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
54aa31c30e154b1a899c0d4f8edc4fc6
Внутрішній номер закупівлі:
27178288
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-19-004615-a
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ХАРКІВЕНЕРГОЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42206328
-
Адреса:
61057, Україна, Харківська область, місто Харків, Вулиця Гоголя,10
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Денис Пономарьов +380996841098 gz03@zbutenergo.kharkov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79820000-8 Послуги, пов’язані з друкомАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
14 000 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
19.11.2025 11:13 - 24.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
19.11.2025 11:13 - 27.11.2025 00:00
Аукціон:
з 27.11.2025 15:34
Період кваліфікації:
27.11.2025 00:00 - 27.11.2025 13:35
Період завантаження договору:
03.12.2025 00:00 - 13.12.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴14 000 000.00 Послуги друку та/або доставки документів.