-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з друку та доставки рахунків за спожиту електричну енергію побутовим споживачам ПрАТ "Харківенергозбут"
Оголошено тендер
14 000 000.00
UAH
Номер:
1f7a044b830b4c1caf82cfeb2ef6ab50
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-11-13-007381-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ХАРКІВЕНЕРГОЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42206328
-
Адреса:
61057, Україна, Харківська область, місто Харків, Вулиця Гоголя,10
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ХАРКІВЕНЕРГОЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42206328
-
Адреса:
61057, Україна, Харківська область, місто Харків, Вулиця Гоголя,10
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
14 000 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з друку та доставки рахунків за спожиту електричну енергію побутовим споживачам ПрАТ "Харківенергозбут"
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
79820000-8 Послуги, пов’язані з друком
Дата опублікування:
13.11.2025 11:43
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума14 000 000.00 UAH