• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Кухонне обладнання, 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника

Завершена

1 174 910.92 UAH з ПДВ
Номер: d8b5b4bee3924bf5a40a524e18ee3f5b
Внутрішній номер закупівлі: 27172657
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-11-18-017083-a   
Замовник: Відокремлений структурний підрозділ "Олімпійський фаховий коледж імені Івана Піддубного Національного університету фізичного виховання і спорту України"
Контактна особа: Дмитрій Телелеков +380445139864 olimpijskijkoledztender@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 174 910.92 UAH з ПДВ
Період уточнення: 18.11.2025 18:39 - 23.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 18.11.2025 18:39 - 26.11.2025 00:00
Аукціон: з 26.11.2025 13:25
Період кваліфікації: 26.11.2025 00:00 - 26.11.2025 12:23
Період завантаження договору: 02.12.2025 00:00 - 12.12.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 174 910.92 Кухонне обладнання, 39310000- 8 Обладнання для закладів громадського харчування за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника