-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кухонне обладнання, 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Оголошено тендер
1 174 910.92
UAH
Номер:
aa28b3576f29468c90d0d80d6d833089
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-11-18-020656-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Відокремлений структурний підрозділ "Олімпійський фаховий коледж імені Івана Піддубного Національного університету фізичного виховання і спорту України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43914945
-
Адреса:
02156, Україна, м. Київ, м. Київ, вул.Василя Іваниса, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Відокремлений структурний підрозділ "Олімпійський фаховий коледж імені Івана Піддубного Національного університету фізичного виховання і спорту України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43914945
-
Адреса:
02156, Україна, м. Київ, м. Київ, вул.Василя Іваниса, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 174 910.92 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Кухонне обладнання, 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
18.11.2025 17:51
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Машина для очищення овочів коренеплідного типу (Картоплечистка)
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Тістоміс професійний
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Кутер професійний
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Електрична овочерізальна машина з комплектом для протирання
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Шафа розстійна
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Професійна теплова пароконвекційна піч (пароконвектомат)
Кількість
2 штука
Період постачання
(не задано)
Професійна посудомийна машина купольного типу з комплектом меблів
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Холодильна шафа професійна
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:2201100 - Надання освіти закладами загальної середньої освіти державної форми власності та освітніх послуг державною установою для осіб, які перебувають у закладах охорони здоров’я
Сума1 174 910.92 UAH