-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Новорічний подарунок (код за ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські вироби)
Тендер Prozorro UA-2025-11-18-013237-a
Усі документи, що мають відношення до пропозиції, повинні бути складені українською мовою. Якщо в складі пропозиції надається документ складений іншою мовою, учасник надає документ мовою оригіналу з обов’язковим перекладом українською мовою
Завершена
563 740.00
UAH з ПДВ
Номер:
f730bf4da3d24e9fb2599f4b46729c65
Внутрішній номер закупівлі:
27168838
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-18-013237-a
Замовник:
Виконавчий комітет Чумаківської сільської ради Дніпровського району
×
-
Код ЄДРПОУ:
42148476
-
Адреса:
52024, Україна, Дніпропетровська область, с. Чумаки, вул. Шкільна, буд. 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Людмила Данилова +380508591058 vkchumaki@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
563 740.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
18.11.2025 15:26 - 23.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
18.11.2025 15:26 - 26.11.2025 00:00
Аукціон:
з 26.11.2025 12:17
Період кваліфікації:
26.11.2025 00:00 - 28.11.2025 13:56
Період завантаження договору:
04.12.2025 00:00 - 14.12.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴563 740.00 Новорічний подарунок (код за ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські вироби)