• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Вікно металопластикове 990х1550, двері металопластикові 2340х970, двері металопластикові 2200х900, двері металопластикові 2040х950, двері металопластикові 2350х950, двері металопластикові 2060х690

Закупівля проводиться відповідно до Закону України "Про публічні закупівлі" від 25.12.2015 № 922-VIII (зі змінами) та з урахуванням Постанови КМУ №1178 від 12.10.2022 року «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (зі змінами).

Завершена

63 496.35 UAH з ПДВ
Номер: 716080a163c74653a9d943d664e20ed2
Внутрішній номер закупівлі: 27167523
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-11-18-011914-a   
Замовник: Головний логістичний центр Державної прикордонної служби України (військова частина 1575)
Контактна особа: Прядка Вадим Геннадійович 380992668725 GLC_1575@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 63 496.35 UAH з ПДВ
Період уточнення: 18.11.2025 14:52 - 23.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 18.11.2025 14:52 - 26.11.2025 07:00
Аукціон: з 27.11.2025 13:13
Період кваліфікації: 26.11.2025 07:00 - 26.11.2025 09:24
Період завантаження договору: 02.12.2025 00:00 - 12.12.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴63 496.35 Вікно металопластикове 990х1550, двері металопластикові 2340х970, двері металопластикові 2200х900, двері металопластикові 2040х950, двері металопластикові 2350х950, двері металопластикові 2060х690