• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Вікно металопластикове 990х1550, двері металопластикові 2340х970, двері металопластикові 2200х900, двері металопластикові 2040х950, двері металопластикові 2350х950, двері металопластикові 2060х690

Оголошено тендер

63 496.35 UAH
Номер: e483a77b7f2342709700bf2eab8f09fd
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-11-18-014571-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Головний логістичний центр Державної прикордонної служби України (військова частина 1575)
Замовник: Головний логістичний центр Державної прикордонної служби України (військова частина 1575)
Очікувана вартість: 63 496.35 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Вікно металопластикове 990х1550, двері металопластикові 2340х970, двері металопластикові 2200х900, двері металопластикові 2040х950, двері металопластикові 2350х950, двері металопластикові 2060х690
Примітки: Закупівля проводиться відповідно до Закону України "Про публічні закупівлі" від 25.12.2015 № 922-VIII (зі змінами) та з урахуванням Постанови КМУ №1178 від 12.10.2022 року «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (зі змінами).
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні вироби
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 18.11.2025 14:42

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Вікно металопластикове 990х1550
Код ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні вироби
Кількість 1 штука
Період постачання до 25.12.2025
Вікно металопластикове 2340х970
Код ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні вироби
Кількість 1 штука
Період постачання до 25.12.2025
Вікно металопластикове 2200х900
Код ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні вироби
Кількість 1 штука
Період постачання до 25.12.2025
Вікно металопластикове 2040х950
Код ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні вироби
Кількість 1 штука
Період постачання до 25.12.2025
Вікно металопластикове 2350х950
Код ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні вироби
Кількість 1 штука
Період постачання до 25.12.2025
Вікно металопластикове 2060х690
Код ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні вироби
Кількість 2 штука
Період постачання до 25.12.2025

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2019:1002030 - Матеріально-технічне забезпечення Державної прикордонної служби України та утримання її особового складу
Сума63 496.35 UAH