-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електрична енергія (з розподілом)
Тендер Prozorro UA-2025-11-18-008623-a
Торги не відбулися
266 054.00
UAH з ПДВ
Номер:
a719dabb38cd4fce8854891277886b9f
Внутрішній номер закупівлі:
27164237
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-18-008623-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Дніпропетровський центр спортивної медицини" Дніпропетровської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01984027
-
Адреса:
49050, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вулиця Ярославська, 3 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Алла Захарова +380675670373, +380675670373 dvfd@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
266 054.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
18.11.2025 13:08 - 23.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
18.11.2025 13:08 - 26.11.2025 11:52
Аукціон:
з 27.11.2025 15:48
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴266 054.00 Електрична енергія (з розподілом)