-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з надання доступу у режимі on-line обчислювальної техніки ПрАТ «Львівобленерго» до системи GPS-моніторингу транспортних засобів
Тендер Prozorro UA-2025-11-18-003951-a
Проєкт договору про закупівлю міститься в Додатку №2 до тендерної документації
Торги не відбулися
1 011 600.00
UAH з ПДВ
Номер:
eafe6e3694554e96b1b2f04f5cf26081
Внутрішній номер закупівлі:
27159555
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-18-003951-a
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131587
-
Адреса:
79026, Україна, Львівська область, Львів, вул. Козельницька, буд. 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Соколов Володимир Михайлович 380322392367 loetender@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
63710000-9 Послуги з обслуговування наземних видів транспортуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 011 600.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
18.11.2025 10:58 - 23.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
18.11.2025 10:58 - 26.11.2025 09:00
Аукціон:
з 27.11.2025 12:47
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 011 600.00 Послуги з надання доступу у режимі on-line обчислювальної техніки ПрАТ «Львівобленерго» до системи GPS-моніторингу транспортних засобів